Apple годинава ќе претстави нов MacBook Pro и 32 инчен монитор


4 копии
3 копии

Со новата реклама, објавена минатата недела, технолошкиот гигант од Купертин успеал да допре една од најчувствителните теми кои веќе долго време се предмет на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

За жал уште еднаш важни одлуки за иднината на ЕУ стануваат жртва на неодговорно однесување, базирано на краткорочни внатрешнополитички размислувања, изјави ...
сите 788 | | | веќе видена

Министерката за одбрана Радмила Шекеринска денеска ги повика сите институции што се занимаваат со избори да гласаат согласно законите и принципиелно, ...
сите 67 | | | веќе видена

Енис Барди е подготвен за настап за Леванте на гостувањето на „Санчес Писхуан“ во Севилја откако ја санира повредата поради која не беше во комбинација на три ...
сите 131 | | | веќе видена

Македонската фудбалска репрезентација е во топ-10 рангирани селекции со најмногу неуспешни квалификациски циклуси без успех, односно пласман на големо ...
сите 311 | | | веќе видена

Сирија ќе одговори на турската агресија во кој било дел од нејзината територија „со сите легитимни средства“, изјави сирискиот претседател Башар ал Асад.Асад ...
сите 769 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Apple годинава ќе претстави нов MacBook Pro и 32 инчен монитор

Од:
До кого (е-маил):
Порака: