(Видео) Антониа Гиговска го расплака жирито на „Пинкови ѕвездички“


2 копии

Со баладата „Хајде онда ништа“ на Тијана Богичевиќ, пејачката Антониа Гиговска го расплака жирито на „Пинкови ѕвездички – ол старс“. По нејзиниот настап, ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Многу досега некажани приказни од неговите пријатели, со многу сеќавања, емоции и песни - вака помина Еден на Еден епизодата посветена на Тоше Проески. ...
| | веќе видена | слични

Да беше помеѓу нас, Тоше денеска ќе го славеше својот 38-ми роденден. Иако ракометарката Андријана Будимир му беше последната девојка на Тоше Проески, таа ...
| | веќе видена | слични

Останато

Предраг Васиљевиќ Кога Црна Гора влезе во НАТО, неофицијално, стана Монтенегро. Македонија за да влезе во Алијансата беше преименувана во Северна Македонија. ...
сите 125 | | | веќе видена

Грчкото собрание денес треба да гласа за протоколот за пристапување на Македонија во НАТО откако вчера доби зелено светло на Комитетот за надвореша политика и ...
сите 149 | | | веќе видена

Бројот на заболени од мали сипаници постојано расте. За една недела пријавени се вкупно 71 случај. Од почетокот на епидемијата во Скопје, заклучно со денешниот ...
сите 213 | | | веќе видена

Асоцијацијата на Спортски Обложувалници на Македонија (АСОМ) ќе донираат средства во висина од 1.200.000 денари како помош за семејствата на настраданите во ...
сите 207 | | | веќе видена

Во скопското обвинителство кое ја води предистрагата за трагедијата кај Ласкарци не можат да ги потврдат првичните сознанија што ги објави Алсат – дека засега ...
сите 332 | | | веќе видена

СДСМ одлучи да нема предвремени парламентарни избори заедно со претседателските со што е одбиено барањето на опозициската ВМРО-ДПМНЕ. Според партискиот ...
сите 113 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(Видео) Антониа Гиговска го расплака жирито на „Пинкови ѕвездички“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: