Англиски репрезентативец колабира на плажа


2 копии
2 копии

Познатата манекенка Адријана Лима повторно “запливала” во љубовните води, а нејзиното ново момче е турскиот бизнисмен Емир Ујар. Парот бил “фатен” како заедно ...
| | веќе видена | слични

Фотографии од Адријана Лима и Емир Уџап од Миконос се појавија на друштвените мрежи и стигнаа нови фотографии. На нив гледаме како бразилската манекенка ...
| | веќе видена | слични

Познатата манекенка Адријана Лима (38) вплови повторно во љубовните води, а нејзиниот нов дечко е турскиот бизнисмен Емир Ујар (37). Двајцата се фатени како ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Претседателот на СДСМ, Зоран Заев во дуелот на Канал 5 вечерва изјави дека „бомбата“ која ја емитуваше пратеникот Антонио Милошоски е од состаноците на кои ...
сите 251 | | | веќе видена

ЕДЕН ТЕСТИРАН Е СО НЕГАТИВЕН РЕЗУЛАТ, А ВОЗАЧОТ КОЈ СЕ ВРАТИ СЕ ЖАЛЕЛ НА КАШЛИЦА Mинистерот за здравство, Венко Филипче попладнево на прес-конференција изјави ...
сите 654 | | | веќе видена

„Конечно СДСМ има коалиција во која има партии од сите етнички заедници и тоа е важно за општеството и граѓаните. Второто е дека носи пратеници плус по некои ...
сите 291 | | | веќе видена

Снимките кои беа објавени во неделата од страна на пратеникот Антонио Милошоски а на кои се слушаше гласот на Зоран Заев ќе бидат дадени на форензика. Според ...
сите 268 | | | веќе видена

Вчера во 12,20 часот во СВР Охрид од ТППЕ Охрид, бил пријавен пожар во помошна просторија на ул.„Живко Чинго“. Од полициски службеници од СВР-Охрид излезено ...
сите 62 | | | веќе видена

На Клиниката за трауматологија, ортопедски болести, анестезија, реанимација и интензивно лекување и Ургентен центар (ТОАРИЛУЦ) почина 36-годишна жена, која ...
сите 222 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Англиски репрезентативец колабира на плажа

Од:
До кого (е-маил):
Порака: