Анѓушев на самит за енергетика во Берлин


6 копии
3 копии
7 копии

Нови 10 инвестиции се влезени во земјава за само 10 месеци по новите транспарентни мерки од Планот за Економски раст со нула денари за маркетинг. Во изминатите ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Заменик-претседателот на Владата задолжен за економски прашања, Кочо Анѓушев, заедно со министерот за транспорт и врски, Горан Сугарески, вчера во Белград ...
| | веќе видена | слични
11 копии
3 копии

Новата македонска влада е отворена за соработка и Србија ја гледа како најзначаен сосед на земјата, порача вицепремиерот за економски прашања Кочо Анѓушев пред ...
| | веќе видена | слични
6 копии
повеќе

Останато

„Овие денови бевме сведоци на големи успеси. Се надевам дека сето тоа ќе се валоризира и на референдумот кој ќе биде на есен, на којшто граѓаните ќе си го ...
сите 67 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Анѓушев на самит за енергетика во Берлин

Од:
До кого (е-маил):
Порака: