Јувентус има тројца кандидати за тренер, едниот ќе води тим во финале на европски куп


Јувентус има три опции за наследник на Масимилијано Алегри. Според весникот „Ла Република“, како главен фаворит за заменик на Алегри се споменува стратегот на ...
| | веќе видена | слични
3 копии
3 копии

Менаџерот на Тотенхем, Маурисо Покетино, истакнал дека не би било логично тој да остане, а клубот да не направи промени во начинот на своето работење. Тотенхем ...
| | веќе видена | слични

Ливерпул во вторникот направи вонсериски пресврт и на „Енфилд Роуд“ успеа невозможното да го направи возможно, откако ја декласираше Барселона со неверојатни ...
| | веќе видена | слични

Тотенхем предивика лудило пред два дена кога во последните секунди направи чудо и го победи Ајакс со 3:2, а најзаслужен за оваа победа беше Лукас Мура кој го ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

За неа тврдат дека е внука на рускиот олигарх која разговарала со Штрахе во вилата на Ибица. Идентитетот на жената која ја глумела внуката на рускиот олигарх ...
сите 206 | | | веќе видена

Пратеникот Емил Димитриев даде изјава која ја сметаме за недоследна: Изјава: „Не можам да му одземам нешто што не сум му дал“ [Извор: РСЕ – Виси ...
сите 43 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Јувентус има тројца кандидати за тренер, едниот ќе води тим во финале на европски куп

Од:
До кого (е-маил):
Порака: