Ашковски еден од најзаслужните што Фортуна Ситард ќе игра во холандската фудбалска елита (ВИДЕО)


После минималниот тирумф над Јонг ПСВ со резултат 1:0, Фортуна Ситард успеа да обезбеди настап во најсилната холандска фудбалска лига наредната сезона. После ...
| | веќе видена | слични

Останато

Министерот за надворешни работи Никола Димитров денеска на прес – конференција уште еднаш ја појасни Спогодбата којашто на 17 јуни ја потпишаа Република ...
сите 75 | | | веќе видена

Новата верзија на популарниот OnePlus 6 доаѓа со голем број на исти опции, а од новитетите најмногу се истакнува поголемиот екран и селфи камерата која што ...
сите 58 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ашковски еден од најзаслужните што Фортуна Ситард ќе игра во холандската фудбалска елита (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: