АНДОНОВ ГИ ОТФРЛА АНДОНОВ ТВРДИ: „Јасен“ не се подготвуваше за воена состојба


МакедонијаВести АНДОНОВ ГИ ОТФРЛА ШПЕКУЛАЦИИТЕ: „Јасен“ не беше подготвуван за воена состојба 19 мај 2017 18:27 Viber Постоењето на некогашната воена ...
| | веќе видена | слични

Се крена рампата на природниот резерват јасен за јавноста. На триесетина километри од центарот на Скопје, по тесен но асфалтен пат, се искачувате на надморска ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Постоењето на некогашната воена инфраструктура во „Јасен“ е од периодот на 50-тите и 60-тите години од минатиот век, градена за некои други времиња и модели на ...
| | веќе видена | слични

Ј.П. „Јасен“ ги отвори вратите, но не за државниот врв туку за новинарите. А, првиот човек и в.д. Оливер Андонов ги пречека медиумите кои ги покани за да видат ...
| | веќе видена | слични

Останато

 Не секогаш се потребни зборови за да ги покажете чувствата или ставот за нешто. Ако некој не ви се допаѓа или напротив, ви се допаѓа, ако лажете или пак ви е ...
сите 44 | | | веќе видена

Брана во Порторико може да пукне и да загрози над 70.000 жители во два соседни града. Властите се обидуваат да ги мобилизираат сите ресурси. Ова се случува ...
сите 252 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев, придружуван од министерот за надворешни работи Никола Димитров се сретна со Фам Бин Мин, заменик премиерот на Социјалистичка Република ...
сите 227 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

АНДОНОВ ГИ ОТФРЛА АНДОНОВ ТВРДИ: „Јасен“ не се подготвуваше за воена состојба

Од:
До кого (е-маил):
Порака: