Анџелина и Бред тајно се венчале?!


Ако им се верува на американските медиуми, Џоли и Пит конечно се венчале. Шпекулациите за тајната церемонија беа поттикнати од златните прстени – Анџелина го носела прстенот покрај вереничкиот. Неодамна, на црвениот килим на филмскиот фестивал во Торонто, лесно можеше да се забележи дека и Бред Пит носи златен прстен. Најславната двојка на светот е во врска ве ќе 8 години, имаат 6 деца, а медиумите повеќе пати досега најавуваа дека ќе се венчаат – и постојано грешеа!
| | веќе видена | слични

Анџелина беше забележана да носи нов прстен на раката што предизвика претпоставки дека таа и Бред Пит веќе склучиле брак. Парот ја објави својата веридба во 2012та година. Актерката доби прстен во вредност од 250 000 долари, но носеше и скромен прстен кој припаѓал на бабата на Бред Пит. Новиот накит е повпечатлив. Анџелина и Бред се заедно од 2005та година, имаат вкупно 6 деца на возраст од 5 до 12 години. Се очекуваше да склучат брак летово на имотот во Франција, но неодамна беше соопштено дека решиле да ја преместат локацијата за свадба во Лос Анџелес за да е поудобно за гостите и пријателите.
| | веќе видена | слични

Во интервјуто за The Hollywood Reporeter, 49-годишниот Бред Пит зборува за филмовите што ги снимал, а на критичарите им порача „Game on, f***ers“ (Зае...те, играта туку што започна). Иако филмот „World War Z“ не помина најдобро кај критичарите, Бред Пит заработи 539 милиони долари во светската дистрибуција. Бред вложи многу повеќе во новиот филм „12 Years A Slave“. Драмата е сместена во времето пред граѓанската војна во Америка и е базирана на приказна од 1853, од авторот Соломон Нортхап. Британскиот актер Чиветел Еџиофор го отелотвори Афро-Американецот кој е киднапиран, продаден во ропство и следните 12 години работи како роб на плантажа во Луизијана. И Бред, кој до сега четири пати беше номиниран за Оскар, се појавува со мала улога, и признава дека денес повеќе ужива во продукција на филмови: „Како што стареам, така повеќе уживам во самата работа, не само да бидам пред камерата, туку и да ги составам сите делови на сложувалката“.
| | веќе видена | слични

Со годините станува се позгоден.Актерот Бред Пит се проба себе си како режисер, но неговиот „World War Z“ не собра баш добри критики.Меѓутоа, за неговиот нов филм „12 Years A Slave“ веќе се шушка дека ќе биде претендент за Оскар.Бред Пит создаде сопствена продуцентска куќа Blan B уште во 2002 година кога беше во брак со Џенифер Анистон, а во новото интервју за The Hollywood Reporter, 49-годишниот актер зборува за неговите филмови и на критичарите им порачува „Game on, f***ers“.Иако филмот World War Z не помина добро кај критиката, заработи 539 милиони долари во светска дистрибуција, сепак во новиот „12 Years A Slave“, Бред Пит вложува многу повеќе.Драмата е сместена во време пред граѓанската војна во Америка, а е базирана на приказна од 1853 година на авторот Соломон Нортуп.Британскиот актер Chiwetel Ejiofor го глуми Афро-Американецот кој е грабнат, продаден во ропство, па следните 12 години работи како роб на плантажа во Луизиана.И Бред, кој четири пати беше номиниран за Оскар, се појавува во мала улога, но ...
| | веќе видена | слични

Светот не престанува да шпекулира за славната двојка Анџелина Џоли и Бред Пит – дали конечно се венчале? Таа славна венчавка на една од најпопуларните двојки во светот на шоубизнисот, Анџелина Џоли и Бред Пит, веќе се случила, според пишувањата на американските медиуми! Наводно славната двојка застанала пред олтар и тоа во Австралија минатиот викенд. И Анџелина и Бред се видени како носат исти златни прстени – едноставен е прстенот што го носи Енџи покрај својот голем дијамантски свршенички прстен. И Бред Пит неодамна на црвениот килим на филмскиот фестивал во Торонто во Канада носел прстен кој лесно можел да се забележи. Енџи и Бред накратко се виделе од Хонг Конг после Австралија, бидејќи тој моментно го снима својот нов филм „Fury“ во Британија. Џоли била во Сиднеј за да подготви сè за својот нов филмски проект „Unbroken“, а патувала со своите деца. Анџелина и Бред се заедно од 2005. година, а без разлика дали се венчани или не, двајцата се една од најомилените и најскладните двојки во светот. И ...
| | веќе видена | слични

Останато

18 ноември 2018 Почитувани, Миле Јанакиески и Кирил Божиновски се жртви на политичкиот прогон и терор, но и одмазда, во контекст на покривањето на грешките на ...
сите 408 | | | веќе видена

Под влијание на потопол влажен бран утре и во среда ќе биде облачно со врнежи претежно од дожд. Во западните делови се очекуваат обилни врнежи (локално над 40 ...
сите 268 | | | веќе видена

На синоќешниот говор во Гостивар, лидерот на ВМРО-ДПМНЕ , Христијан Мицкоски го обвини премиерот Зоран Заев дека води политички терор против опозицијата. Тој ...
сите 273 | | | веќе видена

Има правен основ Македонија да побара екстрадиција од Унгарија на поранешниот премиер Никола Груевски, а тоа е Европската конвенција за екстрадиција, велат од ...
сите 219 | | | веќе видена

Предлог Буџетот за 2019 година изготвен од Владата предводена од СДСМ, обезбедува раст на платите во сите сектори. Со Буџетот за 2019 година предвидено е ...
сите 235 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Анџелина и Бред тајно се венчале?!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: