Анџелина Џоли на прошетка со својата ќерка Вивиен


2 копии
2 копии

Бред Пит и Анџелина Џоли ги решиле речиси сите проблеми околу разводот. Тие постигнаа договор во врска со старателство над децата, но им останал еден „мал“ ...
| | веќе видена | слични

Турскиот Бред Пит, актерот Киванч Татлитуг, добрата глума и изгледот на модел го направија миленик на женската популација. Во 2016 година Киванч во Париз се ...
| | веќе видена | слични

Луксузната куќа на Бред Пит и Џенифер Анистон , во која живееја додека беа во брак, денеска се појави на пазарот на недвижности за 49 милиони долари. Цената е ...
| | веќе видена | слични

Останато

Владата ја следи состојбата со новозаразените не само во Штип, туку и на ниво на цела држава. Спасовски истакна дека и денеска во Штип има зголемување на ...
сите 431 | | | веќе видена

И други министри биле против препораката на Комисијата за заразни болести за неколкудневен карантин изминатиот викенд, откри министерот за внратрешни работи ...
сите 274 | | | веќе видена

Микробиологот д-р Никола Пановски, препорачува во скопските општини Чаир, Сарај, Гази Баба и Бутел каде има најмногу заболени од коронавирус, да се стават во ...
сите 564 | | | веќе видена

Националната координаторка за трансплантација д-р Маја Мојсова Мијовска од КАРИЛ и директорот на Универзитетската Клиника за Државна кардиохирургија Проф. д-р ...
сите 226 | | | веќе видена

На 30 ти овој месец и официјално завршува вонредната состојба. Ќе има ли ново продолжување ќе се знае по закажаниот Совет на безбедност кај шефот на државата ...
сите 370 | | | веќе видена

 На литературниот конкурс по повод 24 Мај – Денот на македонските и сесловенските просветители, светите браќа Кирил и Методиј, распишан од страна на општина ...
сите 196 | | | веќе видена

БиХ ги отвора границите само за државјаните на три држави. Советот на министри на Босна и Херцеговина одлучи да ги отвори границите за државјаните на Србија, ...
сите 83 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Анџелина Џоли на прошетка со својата ќерка Вивиен

Од:
До кого (е-маил):
Порака: