Анастасија Петреска направи модна утка: Покажа сексапил, но и премногу од се! (фото)

Деновиве маестро Милан Завков одржа концерт, а Анастасија Петреска беше негова гостинка. Како и секогаш таа воодушеви со настапот, но овој пат потфрли со ...
| | веќе видена | слични

Во домот на познатата фолк дива Светлана Цеца Ражантовиќ често е весело бидејќи во нејзината вила на Дедиње живеат дури шест деца. Со децата на пејачката, ...
| | веќе видена | слични

По скандалот во утринската на Канал 5, реакциите се уште не стивнуваат. Што на социјалните мрежи, што на порталите, што во фелата, меѓу новинарите и ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Познатата македонска новинарка, Јордана Ивановска – Јоци, јавно ѝ изрази поддршка на водителката Јелена Спенџарска која поради некоректен однос со гледач на ...
| | веќе видена | слични

Останато

И птиците повеќе не сакаат да летаат над опустошениот е рид над скопското село Кондово. Пред само два дена силните пламени јазици пеплосаа сè. Уништена е ...
сите 532 | | | веќе видена

Велешани сѐ уште не веруваат во тоа што се случило во нивниот град, на улицата „Коле Цветков", рано утрото на 16 август. Едноставно не можат да поверуват дека ...
сите 114 | | | веќе видена

Северна Кореја денеска соопшти дека речиси 3,5 милиони работници, членови на партијата и резервисти доброволно се јавиле да ѝ се приклучат на војската во ...
сите 379 | | | веќе видена

Вчера група млади во Струмица демонстрираа против полициската бруталност и побараа целосно расветлување и одговорност за случајот со пукањето кон малолетниците ...
сите 129 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Анастасија Петреска направи модна утка: Покажа сексапил, но и премногу од се! (фото)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: