Регионална платформа: Полицијата да го заштити уредникот Дино Јахиќ

Регионалната платформа на Западен Балкан за застапување на слободата на медиумите и безбедноста на новинарите која претставува повеќе од 8 . 000 членови, бара ...
| | веќе видена | слични

Новинарката Анастасија Богданоска утринава била поставена за нов одговорен уредник на ТВ Алфа, дознава Економоски Лидер од извори од телевизијата.Како што вели ...
| | веќе видена | слични

Останато

Грчкиот премиер Алексис Ципрас, кој е вешт тактичар, се надева дека ќе обезбеди мнозинство, на ист начин како и при гласањето доверба за Владата, кога некои ...
сите 685 | | | веќе видена

Денес е еден од најголемите православни празници во Република Македонија кога сите државници заедно со православните лица им одаваат почит на граѓаните. Но на ...
сите 343 | | | веќе видена

Кривичните пријави против претседателот на Собранието на Република Македонија, заменикот секретар на Собранието на Република Македонија и до директорот на ...
сите 270 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Регионална платформа: Полицијата да го заштити уредникот Дино Јахиќ

Од:
До кого (е-маил):
Порака: