Ана Севиќ го прокоментира раѓањето на синот на Дарко Лазиќ


2 копии

Ѓорѓе Давид смета дека и рокерите можат да имаат семеен живот, па го напaднa Дарко Лазиќ. Музичарот објаснува дека сeксот, дpoгата, алкoхолот и пpoституцијата ...
| | веќе видена | слични

Пејачот Дарко Лазиќ пред неколку дена стана татко на својот син Алексиј. Марина и Алексиј беа задржени неколку дена во болница, а во саботата излегоа од ...
| | веќе видена | слични

Ќерката на српскиот пејач Дарко Лазиќ и Ана Севиќ наполни пет години, а по тој повод мајката организирала голема роденденска забава во игротека. За време на ...
| | веќе видена | слични

Ќерката на Дарко Лазиќ и Ана Севиќ наполни пет години. Имено додека Дарко Лазиќ со денови го прославува доаѓањето на синот Алексеј, ја заборави својата ќерка ...
| | веќе видена | слични

Дарко Лазиќ кој неодамна добил син со вереницата Марина Гагиќ, направил несекојдневен потег.Пеачот решил да го истетовира името на својот син Алексеј на ...
| | веќе видена | слични

Дарко Лазиќ ги земал својата вереница Марина Гагиќ од болница, и двајцата насмеани позирале пред камери.Марина која се породила на 24 јуни и на свет го донела ...
| | веќе видена | слични

Српскиот пејач Дарко Лазиќ денеска го изнесе својот син од болница заедно со неговата свршеница Марина Гагиќ. Заедно со пејачот во болницата дојдоа неговите ...
| | веќе видена | слични

Сврешницата на Дарко Лазиќ се породи на 24 јуни и на свет го донесе синот Алексиј. Иако, Марина и Алексиј вчера требаше да излезат од болница, поради епидемија ...
| | веќе видена | слични

Утрото на 23 октомври 2018 година, познатиот српски пејач Дарко Лазиќ доживеа тешка сообраќајна несреќа. Одвај извлечен од смачканиот автомобил, тој беше итно ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Во изминатите десет дена кризата со коронавирусот повторно ескалираше насекаде на Балканот. Според официјалните податоци во Србија во последните седум дена се ...
сите 234 | | | веќе видена

Видео снимка со наслов „Боки 13 со другарките“, се појави на Јутјуб канал со истото име, на кое се гледа како осудениот за случајот „Рекет“, Бојан Јовановски, ...
сите 139 | | | веќе видена

Претседателот на СДСМ Зоран Заев денеска изјави дека не очекува интервенции во Преговарачката рамка за членство во ЕУ, која е веќе на маса. Нормално е дека во ...
сите 206 | | | веќе видена

Режисерот Борис Дамовски реагира за објаснувањето на лидерот на СДСМ и експремиер Зоран Заев за вулгарната порака до „шарените“ и коалиционерите во последната ...
сите 69 | | | веќе видена

Денес претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски заедно со потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ и носител на изборна единица 4, Александар Николоски ја посетија ...
сите 263 | | | веќе видена

„Додека СДСМ го рализираше големиот проект – парите кај граѓаните, ВМРО- ДПМНЕ беше против секоја идеја и секој предлог парите да се вратат во семејните ...
сите 282 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ана Севиќ го прокоментира раѓањето на синот на Дарко Лазиќ

Од:
До кого (е-маил):
Порака: