Американците со закана од Средоземјето: Со порака до Русија, Кина и Асад!

Мисијата на носачот на авиони би бил одговор на делување на Русија во Сирија Американскиот носач на Авиони Хари Труман може да остане во Средоземното море како ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Останато

Макрон денеска ја почна националната дебата , што ќе трае во наредните три месеци . Дебатата ја почна со 600 градоначалници и локални функционери во малото ...
сите 158 | | | веќе видена

Спирос Данелис, пратеник во грчката парламентарна партија на партијата Потами, беше исфрлен од својата парламентарна група, а претседателот на партијата, ...
сите 108 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Американците со закана од Средоземјето: Со порака до Русија, Кина и Асад!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: