ПО 36 ГОДИНИ ВРСКА: Американка се омажи за железничка станица!

Госпоѓа Фе вели дека ментално води љубов со станицата и дека е свесна оти е личност која сексуално ја привлекуваат недвижнини, поточно објекти и структурата Една Американка „се омажи“ за железничка станица и тврди дека е во врска со неа веќе 36 години. Карол Санта Фе
| | веќе видена | слични
8 копии

Една Американка „се омажи“ за железничка станица и тврди дека е во врска со неа веќе 36 години. Карол Санта Фе (45) од Сан Диего во Калифорнија изјави дека во железничката станица се вљубила кога имала само девет години. Иако оваа „врска“ не е законски одредена, таа се омажи за станицата во 2015 гдоина, а првата годишнина ја славеше минатиот Божик. Госпоѓа Фе вели дека ментално води љубов со станицата и дека е свесна оти е личност која сексуално ја привлекуваат недвижнини, поточно објекти и структурата. За венчавката таа рече дека и бил најсреќниот ден во нејзиниот живот, а секој ден доаѓа и поминува 45 минути на станицата. - Секој ден одам околу неа, а потоа го бакнувам ѕидот, се потпирам со своето тело, секако облечена, призна таа, додавајќи дека како што со човек во јавност гола не би имала секс, така нема ниту со железничката станица.
| | веќе видена | слични

Останато

„Политичарите кои ги бива да лажат и да манипулираат имаат име и презиме. Тоа е Зоран Заев и картелот околу него. Политичарите кои се коцкаат со идентитетот на ...
сите 227 | | | веќе видена

Времето денеска ќе биде сончево и свежо со мала до умерена локална облачност. Ќе дува умерен до засилен североисточен ветер. Во Маврово утринската температура ...
сите 264 | | | веќе видена

Со опозицијата досега имаме убав дијалог и консензус по многу важни прашања, а тоа се потврдува затоа што пратениците заедно гласаа и за двотретински и за ...
сите 36 | | | веќе видена

Познато е колкаво е ривалството помеѓу Интер и Јувентус, а по натпреварот на Интер за викендот Хрватот Марсело Брозовиќ одлучи да испрати провокација до членот ...
сите 149 | | | веќе видена

Зоолошка градина Скопје за првпат после 26 години станува дом на слонови. Прва слоница жителка на Скопје Зоо, била слоницата Цица која во Скопје живеела од ...
сите 33 | | | веќе видена

Зоран Велјовиќ, експерт за геометрија, истакнува дека никогаш не присуствал на фудбалски натпревар, но и тој даде свој удел во дебатата дали голот на Боакје е ...
сите 71 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ПО 36 ГОДИНИ ВРСКА: Американка се омажи за железничка станица!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: