Почина агент на Тајната служба на САД

Фудбалската топка на Адидас со која се играше на мундијалот во Русија ги исплаши американските безбедносни служби бидејќи во неа има вградено чип.Доналд Трамп ...
| | веќе видена | слични

Останато

Макрон денеска ја почна националната дебата , што ќе трае во наредните три месеци . Дебатата ја почна со 600 градоначалници и локални функционери во малото ...
сите 158 | | | веќе видена

Извици, скандирања, наздравување од граѓаните кои беа собрани над Плоштадот пред британскиот Парламент откако стана јасно дека внатре беше одбиен договорот за ...
сите 196 | | | веќе видена

Спирос Данелис, пратеник во грчката парламентарна партија на партијата Потами, беше исфрлен од својата парламентарна група, а претседателот на партијата, ...
сите 108 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Почина агент на Тајната служба на САД

Од:
До кого (е-маил):
Порака: