Себаљос ќе игра за Арсенал

2 копии

Дани Алвес иако е во поодминати години сепак и понатаму прикажува неверојатна форма, а недомна стигна до својот 40-ти трофеј вкупно во кариерата. Алвес со ...
| | веќе видена | слични
2 копии
3 копии

Дани Себалјос, најдобриот млад играч од Европското првенство во Полска пред две години, веројатно ќе игра една година за Арсенал како позајмен играч, објави ...
| | веќе видена | слични

Еден од фудбалерите кој не е во плановите на Зинедин Зидан за новата сезона во Реал Мадрид е Дани Себајос. Младиот Шпанец според најавите кариерата ќе ја ...
| | веќе видена | слични

Изминатиов период супер актуелен е предизвикот на отварање на капаче од шише со удар со нога и без истото да падне, предизвик кој го направија многу познати ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Веднаш да се најде замена за притворената специјална јавна обвинителка Катица Јанева, порача денеска од Новаци премиерот Зоран Заев.Тој испрати јавна порака ...
сите 382 | | | веќе видена

Нека прекинат да глумат лудило во Јавното обвинителство, порача денеска адвокатот Јанаки Митровски, во врска со најновите детали од криминалната афера Рекет, ...
сите 128 | | | веќе видена

Портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ Наум Стоилковски го прашува републичкиот јавен обвинител Љубомир Јовески каде се парите од рекетот ако објавениот извештај навистина ...
сите 153 | | | веќе видена

Мерката притвор од 30 дена на Јанева и беше доделена поради можност од бегство, влијание врз сведоци и инволвирани во истрагата за предметот „Рекет“ и ...
сите 382 | | | веќе видена

За Денот на нашата Армија ни пристигнаа и честитки од Кабул, Авганистан од нашите учесници во мисијата “Одлучна поддршка”. По повод празникот се одржаа ...
сите 78 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Себаљос ќе игра за Арсенал

Од:
До кого (е-маил):
Порака: