Алфа предатор - Новак Ѓоковиќ


По триумфот на Вимблдон, Новак Ѓоковиќ реши да се релаксира со тоа што својот летен одмор ќе го мине на хрватското приморје, поточно на островот Корчула. Ноле ...
| | веќе видена | слични

Бројни фанови му оставија лавина од позитивни коментари… Откако го освои Вимблдон, Новак Ѓоковиќ се одмара во Хрватска заедно со својата сопруга Јелена. Тие ја ...
| | веќе видена | слични

Новак Ѓоковиќ во едно супер финале дојде до победата над Рожер Федерер и ја освои својата петта титула на Вимблдон. Тоа финале донесе голема драма. возбуда и ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Марин Чилиќ пред стартот на Вимблдон исткана дека за него главен фаворит за титулата е Рафаел Надал, а иако Шпанецот играше спектакуларно до полуфиналето, ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Конститутивната седница на новиот парламентарен состав ќе се одржи утре напладне под посебни протоколи поради коронавирусот во салата под Големата купола ...
сите 149 | | | веќе видена

Педалините се едни од најнебезбедните пловни објекти по езерата во земјава зашто многу често не се почитуваат законските одредби за заштита, велат експерти од ...
сите 141 | | | веќе видена

Претседателот на Собранието во заминување, Талат Џафери се уште не испратил до претседателот на државата Стево Пендаровски известување дека Собранието е ...
сите 142 | | | веќе видена

Со покачување на струјата Заеви се богатат, а граѓаните осиромашуваат. Грабежот мора да запре!- реагира денеска ВМРО-ДПМНЕ. - Граѓаните се против покачувањето ...
сите 228 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Алфа предатор - Новак Ѓоковиќ

Од:
До кого (е-маил):
Порака: