Ален Делон: Ме сакале или не, никој не може да ја оспори мојата кариера


Ален Делон одговори на бранот критики против него, откако стана јасно дека ќе му биде доделена почесна награда на Канскиот филмски фестивал. „Ме сакале или не, ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Во присуство на главните актери од најновото филмско остварување на култниот холивудски режисер, Квентин Тарантино, славните Леонардо ДиКаприо и Бред Пит, на ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Светската премиера на новиот филм Квентин Тарантино, „Беше еднаш во Холивуд“ се случи вчера на Канскиот филмски фестивал, а гледачите завршетокот на филмот го ...
| | веќе видена | слични

Како што беше најавено, новиот филм на Квентин Тарантино, „Беше еднаш во Холивуд“, премиерно беше прикажан на Филмскиот фестивал во Кан. Пред точно 25 години ...
| | веќе видена | слични

Светската премиера на новиот филм на Квентин Тарантино беше одржана вчеравечер во Кан , а гледачите беа толку воодушевени што го наградија со шест минутни ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Светската премиера на новиот филм на Квентин Тарантино, „Било еднаш во Холивуд“, се одржа вчера на филмскиот фестивал во Кан, а публиката беше толку возбудени ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Oткако поранешната обвинителка од СЈО, Катица Јанева од Шутка беше однесена во домашен притвор во станот на нејзинот син, на Фејсбук со коментар се јави ...
сите 352 | | | веќе видена

Од УПОЗ потсетуваат дека бараат враќање на парите од штрајкот во 2016 година, итна измена на Законот за судска служба со која поинаку ќе се определи позицијата ...
сите 137 | | | веќе видена

Првата тура повратни пари од данокот за додадена вредност кај граѓаните кои скенираа фискални сметки во рамки на проектот „Мој ДДВ“, во вкупен износ од 3 ...
сите 53 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ален Делон: Ме сакале или не, никој не може да ја оспори мојата кариера

Од:
До кого (е-маил):
Порака: