Алексис ги шокираше Интер и Јуве кога им кажа колку сака да заработува

Чилеанскиот фудбалер Алексис Санчез стигна како големо засилување во Манчестер Јунајтед на почетокот на 2018. година од Арсенал. Алексис стана најплатениот ...
| | веќе видена | слични

Чилеанскиот напаѓач пристигна во Манчестер Јунатјед како големо засилување од Арсенал во 2018-та година, но на „Олд Трафорд“ не ги исполни очекувањата. Санчез ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Tрансферот на Алексис Санчез во Манчестер Јунајтед се покажа како целосно промашување. Чилеанецот на „Олд Трафорд“ пристигна во јануари 2018 година како големо ...
| | веќе видена | слични

Aлексис Санчез на почетокот на 2018 година од Арсенал премина во Манчестер Јунајтед и стана најплатен фудбалер во Англија. Од Чилеанецот на „Театарот на ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Фудбалерот на Манчестер Јунајтед, Алексис Санчез стави крај на уште една кошмарна сезона зад своето име. Чилеанскиот репрезентативец воопшто не беше добар во ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

 ЕБУ се огласи официјално и прогласи дека имало грешка во гласањето од страна на Белорусија. Грешка која Македонија ја направи победник од жири и официјално ...
сите 480 | | | веќе видена

На средбата беше констатирано дека во овој важен период за Република Северна Македонија, потребно е целата политичка енергија да се насочи кон исполнувањето на ...
сите 212 | | | веќе видена

Пратеникот Павле Богоевски, откако денеска на Комисијата за деловнички и мандантно-имунитетни прашања, со која претседава тој, информира оти поднесува оставка, ...
сите 129 | | | веќе видена

Неколку европски лидери се обидуваа да ја убедат германската канцеларка Ангела Меркел, на самитот во Романија на 9 мај, да ја прифати позицијата претседател на ...
сите 81 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Алексис ги шокираше Интер и Јуве кога им кажа колку сака да заработува

Од:
До кого (е-маил):
Порака: