Александар Трајковски: Вчера го предводеше протестот за Груевски, во 2013 кршеше прозори во општина Центар

Кој е човекот кој вчера го предводеше „протестот за правда“ за Никола Груевски, и беше главен говорник? Тој се претстави како Александар Трајковски и порача ...
| | веќе видена | слични
2 копии

– Политичкиот прогон во Република Македонија од ден за ден завзема се поголеми размери. Полициската хајка која се одвиваше во текот на вчерашната вечер ...
| | веќе видена | слични
2 копии
4 копии

Фејсбук страната Правда за Никола Груевски денеска објави соопштение за јавноста во кое стои дека Никола Груевски е на мета на политички прогон во Република ...
| | веќе видена | слични

Иницијативата Правда за Никола Груевски денеска преку сооштение искажа незадоволство од одбивањето на второстепената жалба за одложување на издржувањето на ...
| | веќе видена | слични

Иницијативата Правда за Никола Груевски бара и очекува кривичниот совет внимателно да ги согледа сите факти и аргументи наведени во жалбата на пратеникот ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Иницијативата „Правда за Никола Груевски“ преку соопштение до јавноста информира дека внимателно ја следат ситуацијата и остануваат на нивниот став и барања за ...
| | веќе видена | слични

Медиумите веќе го „обработија досието“ на Александар Трајковски, предводникот на протестите за спречување на поранешниот премиер Никола груевски од одење в ...
| | веќе видена | слични

Останато

Франција остана доследна на идеите на претседателот Емнауел Макрон за тоа дека ЕУ прво треба да се реформира, па да се проширува, а директните последици од тоа ...
сите 640 | | | веќе видена

Министерот за надворешни работи, Никола Димитров не дели исто мислење со Заев и СДСМ во однос на тоа како треба да се движи Македонија, после недобивањето на ...
сите 468 | | | веќе видена

- Многу подобро ќе беше веднаш после референдумот да одеа на избори, многу повеќе ќе добиеа. Ако ги гледате сите анкети после референдумот, рејтингот на СДСМ ...
сите 15 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Александар Трајковски: Вчера го предводеше протестот за Груевски, во 2013 кршеше прозори во општина Центар

Од:
До кого (е-маил):
Порака: