Александар Белов почна нов бизнис, сега се бави со увоз од Србија!

Создадено на Среда, 20 Јануари 2016 12:22 Кој не ризикува, тој не успева, вели една поговорка која Александар Белов очигледно ја знае добро. Виде, не виде, почна и тој да се бави со увоз. Белов се одлучи за соседна Србија, од каде го увезе својот бенд, со кој веќе имаше успешни настапи за време на новогодишните празници во Штип, Кочани и Богданци, на кои сите кои беа присутни уживаа и одлично се забавуваа. Името на бендот е „Sky wings“ и Белов од сега постојано ќе настапува со нив, а овој петок сите кои сакаат ќе можат да ги слушнат во клубот Милениум.
| | веќе видена | слични

Останато

Австралиецот Брентон Тарант, кој е осомничен за напад врз две џамии во Нов Зеланд и за убиство на 50 лица, во април 2016 година престојувал во Словенија. Ова ...
сите 167 | | | веќе видена

Српскиот министер за внатрешни работи Небојша Стефановиќ во пресрет на утрешните саботни протести „Еден од пет милиони“, денеска изјави дека секој има право ...
сите 172 | | | веќе видена

Охрид, 22. март 2019 (ИНПРЕС) – Времето денес ќе биде сончево со мала до умерена облачност. Ќе дува слаб до умерен ветер од северeн правец. Максималната ...
сите 169 | | | веќе видена

,,Ова е ИД на денот на изборите . Ова е ИД денеска” , рече Трамп покажувајќи им на новинарите географска карта со бројни црвени точки претходнои со бела ...
сите 110 | | | веќе видена

На средбите  тој посочи дека во земјава откако е СДСМ на власт имаме се потешко секојдневие, неправди на секој чекор и огромна неспособност на власта да донесе ...
сите 169 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Александар Белов почна нов бизнис, сега се бави со увоз од Србија!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: