Алегри на маса има три годишен договор од Барса вреден 24 милиони евра


3 копии

Луис Енрике сериозно се насмеа кога еден новинар заспа во текот на конференцијата за новинарите. „ Погледнете, ова никогаш не ми се случило на конференција за ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Барселона успеа да слави со 4:2 во дерби пресметката со Валенсија и да го одржи чекорот со Реал Мадрид на врвот на табелата во шпанската Примера, а без разлика ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Андрес Иниеста сè уште чека на официјална покана од Барселона за започнување на преговорите за продолжување на меѓусебната соработка, а ако оваа ситуација се ...
| | веќе видена | слични

Тренерот на Барселона, Луис Енрике неодамна и соопшти на јавноста дека ова лето ќе ја напушти Барса, а медиумите веднаш почнаа да пишуваат за тоа каде ќе ја ...
| | веќе видена | слични

Елиминацијата на Севилја во Лигата на шампиони од Лестер драматично ги намали шансите на Хорхе Сампаоли да го наследи Луис Енрике во Барселона и сега две нови ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Министерот за надворешни работи Никола Димитров на маргините од на 72-то Генерално собрание на ОН, вчера во Њујорк, во својство на претседавач со ...
сите 303 | | | веќе видена

Односите меѓу Грција и Македонија се подобрија во изминатите неколку месеци и има добра волја на двете страни за изнаоѓање решение за прашањето за името, ...
сите 166 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Алегри на маса има три годишен договор од Барса вреден 24 милиони евра

Од:
До кого (е-маил):
Порака: