Земјотрес јужно од Крит

Земјотрес со интензитет од 4,5 степени според Рихтеровата скала денеска е регистриран во реонот јужно од грчкиот остров Крит Земјотрес со интензитет од 4,5 ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Од 4 јули кога беше регистриран првиот потрес во близина на Драч, албанското тло постојано се тресе, а по потресот кој беше почувствуван и во Македонија, со ...
| | веќе видена | слични
8 копии
2 копии
4 копии
6 копии
5 копии
повеќе

Останато

Си бара ли Власта алиби за сѐ поизвесно неуспешниот референдум? Ова е прашањето кое произлегува по денешната прес-конференција на министерот за надворешни ...
сите 87 | | | веќе видена

Македонија во преговорите за приклучување кон Европската Унија ќе користи модел во кој се вклучени и граѓански организации и експерти надвор од капацитетите на ...
сите 137 | | | веќе видена

Сooпштение на СДСМ: Христијан Мицкоски покажува дека има проблем со подобра иднина и со перспективите што се отвораат пред граѓаните на Македонија. Мицкоски и ...
сите 214 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Земјотрес јужно од Крит

Од:
До кого (е-маил):
Порака: