Алавес не му даде шанса на Леванте (видео)

5 копии
2 копии

Во текот на вчерашниот ден по големата полициска акција беше уапсен соиграчот на нашиот Енис Барди од Леванте, Антонио Гарсија Аранда многу попознат како Тоњо. ...
| | веќе видена | слични

Атмосферата во тимот за кој настапува македонскиот интернационалец Енис Барди може да биде сериозна нарушена. Играчот на овој тим , Антонио Гарсија Араната – ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Печатот со новото име Република Северна Македонија веќе почна да се користи во пасошите при влез или излез од државата, во согласност со спроведувањето на ...
сите 175 | | | веќе видена

Повредените и семејствата на жртвите во несреќата која се случи на 13. февруари кај село Ласкарци треба да ги обезбедат потребните документи и да ги достават ...
сите 268 | | | веќе видена

Од кобната сообраќајка со автобус што се случи на 13-ти февруари, петмина и понатаму се во критична состојба. Тројца се наоѓаат во Клиничкиот центар „Мајка ...
сите 277 | | | веќе видена

Република Македонија нема потреба од нов Зоран Заев. На граѓаните им е преку глава од понижување и обесчестување на државата, граѓаните сакаат претседател кој ...
сите 159 | | | веќе видена

Пратеникот на ДУИ, Артан Груби, вечерва остро реагираше на информациите што ги објави порталот Алмакос дека тој отворено ќе лобира Никола Димитров да биде ...
сите 194 | | | веќе видена

Доналд Трамп го обвини популарното комично шоу „Сабота вечер во живо“ дека е платено да ги напаѓа само републиканците и повика на одмазда и истрага откако уште ...
сите 100 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Алавес не му даде шанса на Леванте (видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: