Црна слика за идните пензионери

Згаснувањето на производството во „Алуминиј“ се случи во ноќта помеѓу 9-ти и 10-ти јули, кога мостарската компанија е исклучена од снабдувањето со електрична ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Министерката за човекови права и бегалци на БиХ, Семиха Боровац, во Мостар изјави дека центарот за прифаќање на бегалци во северниот дел на градот е можна ...
| | веќе видена | слични

Останато

ВМРО -ДПМНЕ е очајна, со лажни вести ги маскира вистинските нејзини цели, заштитата на криминалите на единствената глава на октоподот-Груевски Една е главата ...
сите 110 | | | веќе видена

Извори од СЈО за КОД велат дека најмалку два пати Бојан Јовановски ја посетил Катица Јанева во нејзината канцеларија во СЈО.Снимките предадени во ...
сите 404 | | | веќе видена

Рожер Федерер на болен начин го загуби неделното финале со Новак Ѓоковиќ на Вимблдон, но од друга страна пак, импресионираше со тенисот кој го прикажа во ...
сите 255 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Црна слика за идните пензионери

Од:
До кого (е-маил):
Порака: