На актерката и замеруваат дека не ослабела доволно после породувањето: Не брзам со тоа

Убавата латино актерка се породи пред скоро шест месеци и природно не ги изгуби сите килограми кои ги доби во текот на бременоста. Досега се појавуваше на ...
| | веќе видена | слични

 Иако има многу трудници кои успеваат да ја одржат својата форма и да не качат многу килограми за време на бременоста, повеќето имаат спротивен проблем. ...
| | веќе видена | слични

Останато

По повод патрониот празник на ООУ „Климент Охридски“, делегација од Општина Прилеп предводена од градоначалникот Илија Јованоски и од училиштето викендов ...
сите 143 | | | веќе видена

Во првиот дел од отворено Студио 1, новинарите Искра Опетческа и Игор Стефановски кои ги следат денешните судски рочишта ги пренесуваат последните информации ...
сите 185 | | | веќе видена

Во врска со објавената колумна „Кој му ги сокри папучите на Иванов” на Сашо Орданоски, во која авторот тврди дека претседателот на Република Македонија, д-р ...
сите 154 | | | веќе видена

Како што веќе најавивме од вечерва па во текот на следните денови, односно за време на овој викенд територијата на балканот ќе го погоди снежен бран кој е во ...
сите 206 | | | веќе видена

Црниот СДСМ целосно изгубил допир со реалноста. Партијата што ја зацрни државата шири манипулации и невистини, велат од ВМРО-ДПМНЕ во однос на изјавата на ...
сите 69 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

На актерката и замеруваат дека не ослабела доволно после породувањето: Не брзам со тоа

Од:
До кого (е-маил):
Порака: