Актерите Калиста и Харисон Форд на плажа во Рио!

Калиста Флокхарт (48) го покажа нејзиното бикини-тело додека во океанот си играла со нејзиниот син Лиам, во неделата на плажите во Рио Де Жанеиро, Бразил Актерката, позната по бројните телевизиски серии, и нејзиниот 12 –годишен (посвоен) син, Лиам биле придружувани од сопругот и татко Харисон Форд (70). Но, славниот Индијана Џонс не го минал цел ден на плажа, туку бил малку и на шопинг, можеби на мир да размисли дали да ја прифати улогата на Ханс Соло во „Звездени патеки“, филм за кој се подготвува седмата епизода.
| | веќе видена | слични

Останато

Околу 80 кучиња скитници биле заловени и соодветно третирани во изминатите четири месеци во Кавадарци, информираше денеска Петар Камчев од Јавното ...
сите 137 | | | веќе видена

Кога на 28 јуни 1914 година Гаврило Принцип како резултат на околности кои се уште се истражуваат во историјата успева да изврши атентат врз надвојводата Франц ...
сите 175 | | | веќе видена

Американскиот претседател Доналд Трамп се најде на удар на критики, зошто не го посетил меморијалниот центар на американските војници во Франција. Белата куќа ...
сите 86 | | | веќе видена

Скопје/Охрид, 12. ноември 2018 (ИНПРЕС) – МВР ќе поднесе соодветни пријави против Јанко Бачев и демонстрантите кои протестираа пред куќите на пратениците од ...
сите 101 | | | веќе видена

Според Влатко Ѓорчев, членот на ИК на ВМРО-ДПМНЕ, најавените налепници на автомобилите, не се решение за чистење на воздухот, и порача Заев, Макрадули и ...
сите 19 | | | веќе видена

Градоначалникот на Гостивар, Арбен Таравари, денеска одржа прес конференција на која рече дека несреќниот случај во кој животот го загуби 17-годишно девојче ...
сите 74 | | | веќе видена

СДСМ со писмено соопштение реагира на прес-конференцијата на Наум Стоилковски од ВМРО-ДПМНЕ.„Антизападното раководство на ВМРО-ДПМНЕ и пионот Мицкоски се ...
сите 111 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Актерите Калиста и Харисон Форд на плажа во Рио!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: