Голф се судри со автобус на ЈСП


3 копии

Скопјани секој ден се повеќе се жалат од услугите на ЈСП. Плаќаме, но не добиваме услуга каква што треба, се жалат тие. Како и секоја година во летниот ...
| | веќе видена | слични

 Дали има некултурни луѓе во автобусите и колку има инциденти на работното место? Макфире Шакири, која веќе 14 години работи како возач на автобус, на гости во
| | веќе видена | слични

Останато

Охрид, 12. јули 2019 (ИНПРЕС) – Засега до општината нема поднесени барања од граѓани за обесштетување, по завчерашното невреме што го зафати Охридскиот регион, ...
сите 150 | | | веќе видена

Светската виолинистка Ванеса Меј, која го отвори Охридско лето, упати видео порака за хуманост и против насилство врз животните. – Навистина ме растажува кога ...
сите 130 | | | веќе видена

По епското финале во Вимблдон, во кое славеше старо-новиот шампион, Новак Ѓоковиќ на победничката прес-конференцијата одговори и на две прашања на известувачот ...
сите 256 | | | веќе видена

 Како ќе ви тргне овој понеделник? Со работни успеси или мали тензии? Дали ќе имате доволно мотивација и што ви ја полни енергијата денес? Кликнете на вашиот ...
сите 24 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Голф се судри со автобус на ЈСП

Од:
До кого (е-маил):
Порака: