Дневен хороскоп (03.20.2017) Понеделник

2 копии

Најпрвин нè интересира дали со некој имаме хемија, дали чувствуваме пеперутки во стомакот кога ќе го видиме, дали е паметен, убав и слично. Но успехот на ...
| | веќе видена | слични

ОВЕНРабота – Финансискиот момент, ви е најважен оваа недела. Вистинско време е да ризикувате.Љубов – Пријатно се чувствувате, заради вниманието кое го добивате ...
| | веќе видена | слични

Овен (21.03 – 20.04) Убедени сте во својот успех. Сметате дека нема причина за грижа, но конкуренцијата ве престигнува. Отворете ги очите. Одличен ден за ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Овен (21.03 – 20.04) Пожелно е да се отворите кон своите најблиски луѓе и отворено да ги споделите емоциите. Ова ќе ви помогне да го надминете приближувањето ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Неколку работи според кои може да заклучите дали тој навистина е заинтересиран за вас.Психолозите велат дека мажите се многу поедноставни од жените, бидејќи не ...
| | веќе видена | слични

“ Не сум сигурна дали имате време да го прочитате овој текст, и извинете доколку ви го одземам вниманието од нешто многу поважно. Навистина, мразам кога ви ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Односите меѓу Грција и Македонија се подобрија во изминатите неколку месеци и има добра волја на двете страни за изнаоѓање решение за прашањето за името, ...
сите 167 | | | веќе видена

Министерот за надворешни работи Никола Димитров на маргините од на 72-то Генерално собрание на ОН, вчера во Њујорк, во својство на претседавач со ...
сите 303 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Дневен хороскоп (03.20.2017) Понеделник

Од:
До кого (е-маил):
Порака: