Last minute диета пред одење на одмор – до 5 кг за 5 дена

4 копии
2 копии

Во оние делови од светот каде луѓето доживуваат длабока старост, многу се консумира оваа намирница. Прилично е евтина, можете и сами да ја одгледувате, а за ...
| | веќе видена | слични

Единствениот критериум кој луѓето го имаат кога станува збор за мешани салати се вкусни состојки, но без оглед на вкусот постојат и други работи кои мораат да ...
| | веќе видена | слични

Ако страдате од дијабетес, ова е храната што треба да јадете за појадок, ручек или вечера! Дијабетичарите треба особено да бидат внимателни како се хранат, а ...
| | веќе видена | слични

Останато

Раководството на ВМРО-ДПМНЕ вечерва оддржува седница на централниот комитет во седиштето на партијата. Највисоко на агендата на вечерашниот состанок се очекува ...
сите 242 | | | веќе видена

Полицијата која што вечерва го бара експремиерот Никола Груевски во моментов се наоѓа пред седиштето на ВМРО-ДПМНЕ.ВО ЖИВО ОД ВМРО-ДПМНЕ: Полиција во седиштето ...
сите 284 | | | веќе видена

Иницијативата Правда за Никола Груевски денеска преку сооштение искажа незадоволство од одбивањето на второстепената жалба за одложување на издржувањето на ...
сите 105 | | | веќе видена

Американскиот претседател Доналд Трамп се најде на удар на критики, зошто не го посетил меморијалниот центар на американските војници во Франција. Белата куќа ...
сите 82 | | | веќе видена

Скопје/Охрид, 12. ноември 2018 (ИНПРЕС) – МВР ќе поднесе соодветни пријави против Јанко Бачев и демонстрантите кои протестираа пред куќите на пратениците од ...
сите 103 | | | веќе видена

Генералниот секретар на НАТО Јенс Столтенберг, по повод расправата за формирање „европска војска“, денеска предупреди дека европската одбрана не смее да се ...
сите 202 | | | веќе видена

Градот Скопје реагира на прес-конференцијата на членот на ИК на ВМРО-ДПМНЕ, Влатко Ѓорчев поврзана со предлогот за воведување систем на налепници при ...
сите 133 | | | веќе видена

Поранешниот премиер Никола Груевски не се појави во затворот во Шутка во текот на ноќта, иако најупорните новинарски екипи го чекаа до раните утрински часови. ...
сите 47 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Last minute диета пред одење на одмор – до 5 кг за 5 дена

Од:
До кого (е-маил):
Порака: