Кирјос: Ѓоковиќ има нездрава опсесија, не можам да го поднесам!


2 копии

Роџер Федерер ги воодушеви тениските фанови со потегот кој го имаше на тренинг натпреварот со Диего Шварцман, Швајцарецот направи магија и еден прием каков шо ...
| | веќе видена | слични

Роџер Федерер за многумина е најдобар тенисер на сите времиња. Тешко дека ќе се појави некој друг со елегантен стил на играње како што има легендарниот ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Најдобрите тенисери секојдневно се подготвуваат за предизвикот на земја наречен Ролан Гарос. По две години, оваа сезона на турнирот во Франција се враќа и ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Не се претставив како жртва, јас бев жртва. Со целокупниот процес и изнуда што беше правен од страна на оваа злосторничка група, предводена од Бојан Јовановски ...
сите 673 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска изјави дека Уставниот суд треба да постапува согласно одлуката на собраниската Законодавно-правна комисија , која заклучи оти не е ...
сите 593 | | | веќе видена

По масовниот протест од минатата недела, членови и поддржувачи на локалната иницијатива Fridays for future и овој петок се собраа да продискутираат за ...
сите 103 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска ја прими хрватската амбасадорка Нивес Тигањ, која од неодамна стапи на должноста во нашата земја.На средбата амбасадорката Тигањ ...
сите 176 | | | веќе видена

Кумановец на возраст од 28 години е повреден и пренесен во болница, откако во неговиот дом во селото Доброшане експлодирала плинска боца.Како што информираат ...
сите 105 | | | веќе видена

Лицемерието на СДСМ нема крај. Денеска ќе ви презентираме еклатантен случај како се фатени живи во креирање лажни вести и чистото лицемерие и политиканство на ...
сите 57 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Кирјос: Ѓоковиќ има нездрава опсесија, не можам да го поднесам!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: