Ако некогаш се заљубиш…

2 копии

Ако некогаш се заљубиш, заљуби се во некој кој сака да ја знае твојата омилена боја и какво кафе пиеш. Заљуби се во некој кој го сака начинот на кој се смееш и ...
| | веќе видена | слични

Според Мадона денес, во ерата на Инстаграм и сите социјални мрежи, чие влијание и сила не можат да се обединат во социумот и начинот на живот, е многу потешко ...
| | веќе видена | слични

Останато

Во последните неколку недели секојдневно во земјава се бележат по речиси двесте нови случаи на заразени со Ковид-19. И покрај мерките за носење маска и држење ...
сите 544 | | | веќе видена

На 15 јули одлучуваме дали ќе одиме напред или ќе се враќаме назад! Одлучуваме дали ќе продолжат да растат платите или ќе се полнат џебовите на луѓето на ...
сите 275 | | | веќе видена

На јутјуб каналот „Обнова на режимот“, денеска се објавени четири нови аудио снимки на кои се слуша гласот на лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски, кој, ...
сите 78 | | | веќе видена

Среќа што на време „сфатил“ дека разговорот со Грета е пранк и „молчел“, коментира пораншената министерка за култура Ганка Цветанова за аудито во кое тогашниот ...
сите 66 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ако некогаш се заљубиш…

Од:
До кого (е-маил):
Порака: