Навивачка побара потпис од Меси на дрес од неговиот најомразен клуб, еве ја неговата реакција (ВИДЕО)

Ѕвездата на Барса за момент се најде во непријатна ситуација но успеа да се извлече, неговата реакција сигурно би им се допаднала на навивачите на клубот од ...
| | веќе видена | слични

Кристиано Роналдо со трансферот од редовите на Реал Мадрид во Јувентус го обележи летниот преоден рок. Португалскиот фудбалер помина девет фантастични сезони ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Роналдињо со своите игри во дресот на Барселона си загарантира вечни симпатии меѓу фановите во Каталонија, но секако и меѓу сите неутрални љубители на фудбалот ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Еден од најдобрите фудбалски техничари во историјата на фудбалот, Бразилецот Роналдињо со последната изјава даде до знаење дека за него најдобар играч во ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Си бара ли Власта алиби за сѐ поизвесно неуспешниот референдум? Ова е прашањето кое произлегува по денешната прес-конференција на министерот за надворешни ...
сите 84 | | | веќе видена

Две лица добија лесни повреди во скопската населба Ченто, откако 30-тина куршуми биле испукани во нивниот автомобил од автоматска пушка “Калашников”. Куршумите ...
сите 212 | | | веќе видена

Во комуникација со граѓаните да го презентираме она што мислиме дека е штетно од договорот со цел да можат да бидат информирани и да донесат правилна одлука. ...
сите 341 | | | веќе видена

Христијан Мицкоски покажува дека има проблем со подобра иднина и со перспективите што се отвораат пред граѓаните на Македонија. Мицкоски и раководството на ...
сите 181 | | | веќе видена

Поплавите се очекува да почнат утре, поради што граѓаните во потенцијално поплавените делови треба да ги напуштат нивните домови уште денеска Илјадници жители ...
сите 87 | | | веќе видена

Младиот Бразилец има важечки договор со својот клуб до 2021. година, а тоа на Флуминенсе му дава одлична позиција во евентуалните преговори со потенцијалните ...
сите 128 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Навивачка побара потпис од Меси на дрес од неговиот најомразен клуб, еве ја неговата реакција (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: