Акција „Ден без автомобили“ во Гостивар

3 копии

Општина Гостивар во соработка со Полициската станица и невладини организации, утре (понеделник) организира “Ден без автомобили”. Во периодот од 12 до 15 часот ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Останато

Централниот одбор на СДСМ попладнево ја почна 11-та седница во седиштето на партијата во Скопје.ЦО на владејачката партија се одржува еден ден откако беше ...
сите 121 | | | веќе видена

За премиерот Зоран Заев СЈО е обезглавено по притворањето на обвинителката Катица Јанева. Тој се надева дека набрзо ќе бидат избран в.д. обвинител. Премиерот ...
сите 269 | | | веќе видена

Сагата околу иднината на Нејмар во тимот на Пари Сен-Жермен подолго време не „забавува“ по низата одбиени понуди од Барселона и Реал Мадрид за негово враќање ...
сите 157 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Акција „Ден без автомобили“ во Гостивар

Од:
До кого (е-маил):
Порака: