Ѓоковиќ и Федерер без проблеми до третото коло на УС Опен


3 копии
4 копии
2 копии

Новак Ѓоковиќ се врати во детството со своите наследници Тара и Стефан, што придонесе симпатии кај своите фанови. Најуспешниот српски тенисер Новак Ѓоковиќ ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Најдобриот српски тенисер се обиде одговорот да го направи интересен, но набрзо сфати дека баш и не беше успешен. Новак Ѓоковиќ во најавата за мечот против Кеи ...
| | веќе видена | слични

Новак Ѓоковиќ рано наутро го одигра својот четвртфинален дуел на Ју-Ес опен, а за противник го имаше тенисерот кој пред неколку дена го направи најголемото ...
| | веќе видена | слични
5 копии
повеќе

Останато

Макрон денеска ја почна националната дебата , што ќе трае во наредните три месеци . Дебатата ја почна со 600 градоначалници и локални функционери во малото ...
сите 158 | | | веќе видена

Спирос Данелис, пратеник во грчката парламентарна партија на партијата Потами, беше исфрлен од својата парламентарна група, а претседателот на партијата, ...
сите 108 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ѓоковиќ и Федерер без проблеми до третото коло на УС Опен

Од:
До кого (е-маил):
Порака: