Кој е Емир Ујар, турскиот бизнисмен кој ја улови Адријана Лима?


2 копии
2 копии

Познатата манекенка Адријана Лима повторно “запливала” во љубовните води, а нејзиното ново момче е турскиот бизнисмен Емир Ујар. Парот бил “фатен” како заедно ...
| | веќе видена | слични

Фотографии од Адријана Лима и Емир Уџап од Миконос се појавија на друштвените мрежи и стигнаа нови фотографии. На нив гледаме како бразилската манекенка ...
| | веќе видена | слични

Познатата манекенка Адријана Лима (38) вплови повторно во љубовните води, а нејзиниот нов дечко е турскиот бизнисмен Емир Ујар (37). Двајцата се фатени како ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Специјалната јавна обвинителка по осум дена молк денеска се обрати на прес конференција во Специјалното јавно обвинителство. Катица Јанева рече дека ...
сите 620 | | | веќе видена

Зијадин Села од Алијансата за Албанците објави неколку забелешки за владиниот предлог закон за Јавното обвинитeeлство. Тој истакна дека ќе се обидат да ...
сите 214 | | | веќе видена

До сабота претпладне времето ќе биде претежно сончево и топло. Во сабота кон крајот на денот и во наредните денови во попладневните часови ќе има нестабилна ...
сите 223 | | | веќе видена

Денеска до Собранието на Република Северна Македонија се доставува Предлог законот за Јавното обвинителство што е во интерес на реформите и правдата. Со новото ...
сите 192 | | | веќе видена

Фејсбук статус на пратеникот на СДСМ, Александар Кирацовски: Случајот „Рекет“ е олицетворение на рекет-културата којашто како лоша практика се создаде за време ...
сите 36 | | | веќе видена

Зоран Заев го легитимираше она што одамна го велам, а тоа е дека Рускоска е негов избор, и сега сака една Катица Јанева да ја замени со друга Катица Јанева, ...
сите 25 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Кој е Емир Ујар, турскиот бизнисмен кој ја улови Адријана Лима?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: