И нив понекогаш ги “боли глава“: Ситуации во кои на мажите воопшто не им е до секс

Мислите ли дека мажите секогаш се расположени за секс? Се лажете. Постојат моменти кога воопшто не им е до тоа, а ние ви откриваме кои се тие ситуации. Кога е ...
| | веќе видена | слични

Технологијата има неверојатно влијание на нашиот живот. Нуди голем број предности и олеснувања, но како и секоја иновација, има и позитивна и негативна цена... ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Иако многу почесто од жените се однесуваат како „доктори за секс“, мажите воглавно еднакво немаат идеја како да го задоволат спротивниот пол. Не е вистина дека ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Просечна или “вистинска бомба” помеѓу чаршафите? За да го дознаете одговорот на ова прашање, ќе ви откриеме шест јасни знаци кои покажуваат дека никој не може ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Меѓу останатото, и зборовите можат да бидат моќен афродизијак во креветот. Секој има свои желби кога е во прашање сексот, но овие пет реченици без сомнеж ги ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Вистина е дека жените тешко доживуваат оргазам, а некои од нив никогаш не го доживуваат. За мажите доживувањето на оргазмот воглавно не претставува проблем ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии
повеќе

Останато

Претседателот на Република Северна Македонија, Стево Пендаровски, вечерва ќе присуствува и ќе се обрати на свеченото отворање на јубилејното 60-то издание на ...
сите 261 | | | веќе видена

Педалините се едни од најнебезбедните пловни објекти по езерата во земјава зашто многу често не се почитуваат законските одредби за заштита, велат експерти од ...
сите 142 | | | веќе видена

Дел од газдите што зедоа државна помош, а не исплатија плати, изгледа се исплашија од кривичните пријави со кои им се закани Владата, па ден по ден почнуваат ...
сите 62 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

И нив понекогаш ги “боли глава“: Ситуации во кои на мажите воопшто не им е до секс

Од:
До кого (е-маил):
Порака: