ПРЕЖИВЕА ДРАМА: Силиконот во газето пукна, па доби сепса (ФОТО)


Фолкерот Аца Лукас главно вози автомобил кога oди на пат, а сега е снимен како претекува еден камион. Емисија на екипата „Папарцо лов“ го снимаше Лукас како ...
| | веќе видена | слични

Поранешната сопруга на Аца Лукас никако да престане да провоцира и да се појавува во сексапилни креации во медиумите. Соња Вуксановиќ на една ревија во Белград ...
| | веќе видена | слични

Невнимателното возење може да ве чини живот и вас, но и останатите учесници во сообраќајот. Пејачот Аца Лукас е некој кој води прилично бурен живот, особено ...
| | веќе видена | слични

Поранешната сопруга на фол пејчаот Аца Лукас, Соња Вуксановиќ добила сепса поради незгодата со силиконот кој и пукнал во задникот. Таа веднаш била итно ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Сања Сани Гроздановска моментално е една од најангажираните пејачки, па настапува од понеделник до понеделник во скопски кафеани, а за бекстејџ се огласи по ...
| | веќе видена | слични

Сања Гроздановска или попозната како Сани е една од фолкерите која е пребукирана со настапи кога свирките се во прашање. Пее од понеделник до понеделник, освен ...
| | веќе видена | слични

По повеќе од 20 години, пријателството меѓу Аца Лукас и Ацо Пејовиќ наводно е завршено, а како што тврди српски Телеграф, тоа се случило поради познатата ...
| | веќе видена | слични

Останато

 Поранешниот пратеник Насер Зибери смета дека на кадровски промени требаше да претходи темелна анализа, врз основа на темелните принципи на добро владеење. ...
сите 195 | | | веќе видена

Соединетите Американски Држави ќе предложат создавање на меѓународни поморски сили за заштита на бродовите во Оманскиот Залив, во момент кога администрацијата ...
сите 86 | | | веќе видена

Големо невреме со дожд и силен ветер и грмежи во моментов има во скопско Лисиче и Аеродром. Невремето се приближува кон Центар и Карпош. Според УХМР истокот и ...
сите 117 | | | веќе видена

Франција, Британија и Германија испратија официјално дипломатско предупредување до Иран за сериозните последици со кои ќе биде соочен Техеран доколку не се ...
сите 73 | | | веќе видена

Повеќе од 500.000 граѓани живеат под прагот на сиромаштија благодарение на оваа криминална влада.Секогаш кога СДСМ ќе се соочи со фактот дека граѓаните живеат ...
сите 214 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ПРЕЖИВЕА ДРАМА: Силиконот во газето пукна, па доби сепса (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: