Има 9 години и нема милиони, а ја теши суперѕвездата од НБА: Ова емотивно писмо на девојчето кое сака кошарка треба да го прочита секој играч


2 копии

Дека спортот и кошарката ги поместуваат границите и предизвикуваат најчисти емоции кај кошаркарите, но и кај навивачите без оглед на годините, покажа примерот ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Спортот општо знае да напише неверојатни приказни кои може да бидат пренесени и на филмско платно и да бидат прифатени како вистински класици. Ваква приказна ...
| | веќе видена | слични

Останато

 Премиерот Зоран Заев и еврокомесарката за правда Вера Јоурова денеска на средба во Скопје оцениле дека државава покажала добри резултати во борбата против ...
сите 323 | | | веќе видена

Почитувана министерке за правда, Рената Дескоска,Сведоци сме на време кога во други области од јавната администграција, штрајкот и заканите со штрајк за ...
сите 141 | | | веќе видена

Се сомневаме дека хемикалиите кои се останати во Охис не се уништуваат туку се препакуваат и се препродаваат, обвинија денеска поранешните вработени во ...
сите 85 | | | веќе видена

Меѓународниот монетарен фонд потвдрува дека економијата на Република Северна Македонија тргна на прав пат и ги поздрави реформите во насоките на сузбивање на ...
сите 124 | | | веќе видена

Владата треба да го почитува мислењето на Меѓународниот монетарен фонд, но не треба слепо да ги слуша нивните совети, сметааст дел од бизнисмените кои ги ...
сите 55 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Има 9 години и нема милиони, а ја теши суперѕвездата од НБА: Ова емотивно писмо на девојчето кое сака кошарка треба да го прочита секој играч

Од:
До кого (е-маил):
Порака: