7 знаци дека љубовта на вашиот партнер не е здрава

 Животот е прекраток за да губите време со некој за кого сте свесни дека не е вашата сродна душа, но и за да поминете многу години сингл затоа што не сакате ...
| | веќе видена | слични

Останато

Катица Јанева оди во притвор. Од вечерва па во следните 30 дена таа ќе се наоѓа во истражниот затвор во Шутка.Јанева доби притвор како третоосомничена во ...
сите 684 | | | веќе видена

Селективната правда е неправда, а во Македонија гледаме дека главата на октоподот е недопирлива и се што прави системот е обид да се покријат трагите кои што ...
сите 414 | | | веќе видена

За Денот на нашата Армија ни пристигнаа и честитки од Кабул, Авганистан од нашите учесници во мисијата “Одлучна поддршка”. По повод празникот се одржаа ...
сите 97 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

7 знаци дека љубовта на вашиот партнер не е здрава

Од:
До кого (е-маил):
Порака: