Илјадници луѓе на маршот во чест на Мартин Лутер Кинг

Постојано ја слушаме фразата дека пречувствителноста може да ни наштети. Таа фраза го создава чувството дека сигурно постои нешто кое ве прави поинакви од ...
| | веќе видена | слични

Останато

Министерот за надворешни работи Никола Димитров денеска на прес – конференција уште еднаш ја појасни Спогодбата којашто на 17 јуни ја потпишаа Република ...
сите 75 | | | веќе видена

Новата верзија на популарниот OnePlus 6 доаѓа со голем број на исти опции, а од новитетите најмногу се истакнува поголемиот екран и селфи камерата која што ...
сите 58 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Илјадници луѓе на маршот во чест на Мартин Лутер Кинг

Од:
До кого (е-маил):
Порака: