5 неверојатни работи кои може да ги откриете само преку контакт со очите


Останато

Турските воени сили ги обновиле нападите врз градот Рас ал Аин, во североисточниот дел на Сирија, и покрај претходно постигнатиот договор со САД за привремен ...
сите 732 | | | веќе видена

-Можеме да им се одмаздиме на домашен терен на Јужно-македонските шампиони, стои на Твитер налогот на унгарскиот тим Веспрем во пресрет на утрешниот меч со ...
сите 143 | | | веќе видена

Претседателот на Европската комисија Жан Клод Јункер предупреди дека ситуацијата ќе стане „исклучително комплицирана“ доколку Парламентот на Велика Британија ...
сите 339 | | | веќе видена

Министерката за одбрана Радмила Шекеринска денеска ги повика сите институции што се занимаваат со избори да гласаат согласно законите и принципиелно, ...
сите 67 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

5 неверојатни работи кои може да ги откриете само преку контакт со очите

Од:
До кого (е-маил):
Порака: