49 правила: Како да задоволите жена?

За жената да биде среќна со Вас, мора да бидете: 1. Пријател 2. Психолог 3. Љубовник 4. Брат 5. Татко 6. Наставник 7. Едукатор 8. Готвач 9. Ѕидар 10. Водоводџија 11. Механичар 12. Декоратор на внатрешен простор 13. Стилист 14. Сексолог 15. Гинеколог 16. Читател на мисли (и желби) 17. Психијатар 18. Терапевт 19. Дрзок 20. Организиран 21. Добар татко 22. Чистач 23. Симпатичен 24. Спортист 25. Учтив 26. Подготвен 27. Интелигентен 28. Полн со фантазија 29. Креативен 30. Моќен 31. Со целосно разбирање 32. Толерантен 33. Внимателни 34. Амбициозен 35. Способен 36. Храбар 37. Одлучен 38. Сигурен 39. Попустлив 40. Загрижен 41. Полн со комплименти 42. Пртнер за шопинг 43. Да не прави проблеми 44. Многу богат 45. Да не гледа во други женски Исто така, мажот мора да внимава: 46. Да не биде љубоморен, но не и незаинтересиран 47. Мора да се согласува со своето семејство, но не смее да им посветува премногу време 48. Да и даде слобода, но не и целосно да крене раце од неа Од сето ова многу е важно: 49. Да не ги заборави ...
| | веќе видена | слични

Останато

Членките на Советот за соработка во Персискиот Залив (ГЦЦ), што го сочинуваат арапските монархии од регионот, започнаа со зајакнати безбедносни патроли во ...
сите 166 | | | веќе видена

Стево Пендаровски веќе ги постави кадровските основи на неговиот кабинет. Генерален секретар на претседателската служба е досегашниот владин портпарол Миле ...
сите 214 | | | веќе видена

Пресреќна сум што фотографијата фантатстично се вклопи во пораката на песната – биди горда со она што си! Не давај никој да ти ги сосече крилјата!, раскажува ...
сите 258 | | | веќе видена

Тамара Тодевска која со песната „Proud“ го освои осмото место на евровизиското финале во Тел Авив, што е најголем успех за земјава досега на Евросонг, вечерва ...
сите 211 | | | веќе видена

Слушајќи го претседателот на САД, Доналд Трамп, тој практично звучи како отпадник во сопствената администрација: осамен службеник подготвен да прифати дека ...
сите 84 | | | веќе видена

Претседателот на мандатно – имунитетната комисија Павле Богоевски ќе ја води комисиската расправа за одземање на пратеничкиот мандат на поранешниот премиер ...
сите 199 | | | веќе видена

Цената на нафтата на светските берзи порасна на 73 долари за барел поради намалувањето на понудата и загриженоста поврзана со нов можен прекин на испораката од ...
сите 120 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

49 правила: Како да задоволите жена?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: