49 правила: Како да задоволите жена?

За жената да биде среќна со Вас, мора да бидете: 1. Пријател 2. Психолог 3. Љубовник 4. Брат 5. Татко 6. Наставник 7. Едукатор 8. Готвач 9. Ѕидар 10. Водоводџија 11. Механичар 12. Декоратор на внатрешен простор 13. Стилист 14. Сексолог 15. Гинеколог 16. Читател на мисли (и желби) 17. Психијатар 18. Терапевт 19. Дрзок 20. Организиран 21. Добар татко 22. Чистач 23. Симпатичен 24. Спортист 25. Учтив 26. Подготвен 27. Интелигентен 28. Полн со фантазија 29. Креативен 30. Моќен 31. Со целосно разбирање 32. Толерантен 33. Внимателни 34. Амбициозен 35. Способен 36. Храбар 37. Одлучен 38. Сигурен 39. Попустлив 40. Загрижен 41. Полн со комплименти 42. Пртнер за шопинг 43. Да не прави проблеми 44. Многу богат 45. Да не гледа во други женски Исто така, мажот мора да внимава: 46. Да не биде љубоморен, но не и незаинтересиран 47. Мора да се согласува со своето семејство, но не смее да им посветува премногу време 48. Да и даде слобода, но не и целосно да крене раце од неа Од сето ова многу е важно: 49. Да не ги заборави ...
| | веќе видена | слични

Останато

Според непотврдена информација, евентуалното бегство на поранешниот шеф на тајната полиција Сашо Мијалков било поврзано со лица од Унгарија, Молдавија и ...
сите 419 | | | веќе видена

Азилот што го доби екс премиерот Никола Груевски му дава право слободно да се движи само на унгарска територија, но не и надвор од неа – објаснува за Нова ...
сите 643 | | | веќе видена

Соопштение до јавноста – реакција на соопштението на СДСМ кое се однесуваше на прес конференцијата на Наум Стоилковски Македонија е единствена држава во Европа ...
сите 110 | | | веќе видена

„Неодговорноста на СДСМ дозволува вистинска еколошка катастрофа во Охридското езеро. Десетици тони плашица веќе неколку дена е заробена во каналот Студенчишта, ...
сите 50 | | | веќе видена

Веднаш штом Судот го донесе решението за меѓународна потерница, МВР ја распиша и го извести Интерпол, соопшти министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски ...
сите 33 | | | веќе видена

Сообраќајот на државните патишта се одвива без забрани, по влажни коловози. Поради појава на магла намалена видливост до 50 метри има на патниот правец Тетово ...
сите 138 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

49 правила: Како да задоволите жена?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: