Има 33 години, а се моли да не најде девојка за озбилно - секојдневие во Македонија

 Лигави деца во тело на мажи, на кои мама уште им приготвува житарки за појадок, а тато им ги плаќа сметките. Зарем се луди да имаат сериозни врски и да се ...
| | веќе видена | слични

Се би било убаво, кога ќе оди онака како што планира. Но, некогаш плановите и очекувањата не излегуваат баш така. Марија и Филип се во брак шест години. Тие ...
| | веќе видена | слични

Останато

Лисиците врзани на рацете од медиумите ги сокри со документи. Поранешниот министер за транспорт и врски Миле Јанакиески на судењето за уривањето на „Космос“ со ...
сите 74 | | | веќе видена

Како последица на бегство, на екс-премиерот Никола Груевски ќе му се суди во отсуство за сите предмети покренати од СЈО. Поради пресудата во случајот „Тенк“ во ...
сите 186 | | | веќе видена

Кривичниот совет на Основен суд Скопје 1 на денешната јавна седница ги одби жалбите на одбраната и ги потврди решенијата на судијата на претходна постапка за ...
сите 300 | | | веќе видена

Од иницијативата „Македонија бојкотира“ вечерва се упатија кон домот на поранешната министерка за култура, Елизабета Канчевска Милевска, но полицијата не им ...
сите 75 | | | веќе видена

Обвинителството за организиран криминал и корупција го истражува бегството на поранешниот премиер Никола Груевски. Обвинител веќе ги прибира доказите, дали ...
сите 276 | | | веќе видена

Патешествието на Груевски низ Црна Гора наликувало на шпионски филм. Го чекале разни унгарски дипломати, се менувале возила, а примопредавањето се одвивало во ...
сите 317 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Има 33 години, а се моли да не најде девојка за озбилно - секојдневие во Македонија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: