3 години оџаците без филтри, гинекологија во Чаир со систем за греење стар 50 години


Ова е системот за греење во гинеколошката болница во Чаир Мајка Тереза. Стар околу половина век, работи на мазут, вели Џафери, мајсторот кој се грижи за негово ...
| | веќе видена | слични

Останато

На повеќето рочишта на СЈО адвокатот на екс министерот за транспорт Миле Јанакиески и поранешниот генерален секретар на владата Кирил Божиновски, Еленко ...
сите 398 | | | веќе видена

На синоќешниот говор во Гостивар, лидерот на ВМРО-ДПМНЕ , Христијан Мицкоски го обвини премиерот Зоран Заев дека води политички терор против опозицијата. Тој ...
сите 242 | | | веќе видена

Сообраќајот на државните патишта се одвива без забрани, по влажни коловози. Поради појава на магла намалена видливост до 50 метри има на патниот правец Тетово ...
сите 136 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

3 години оџаците без филтри, гинекологија во Чаир со систем за греење стар 50 години

Од:
До кого (е-маил):
Порака: