(Видео) Утрински вежби со Игор Џамбазов

По скандалозните фотографии и видеа на балканската ѕвезда Јелена Карлеуша и фудбалерот Огњен Врањеш кои се главна тема на Балканот свој коментар даде и Игор ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Елизабет Харли има 53 години и на постовите на социјалните мрежи таа редовно ја нагласува својата извонредна линија. Британската актерка овој пат објави видео ...
| | веќе видена | слични

Познатата фолкерка Сузана Гавазова е една од најпознатите во Македонија, но и една од најзгодните пејачки. Пред малку, таа на својот Инстаграм профил сподели ...
| | веќе видена | слични

Кога не е на снимање таа се наоѓа во некој од азилите за напуштени миленици бидејќи ги обожува животните. Асли Енвер публиката од овие простори ја запознала ...
| | веќе видена | слични

Глумецот на професионално поле нижи успеси, но и љубовно поле му оди доста убаво.Еден од најзгодните млади глумци дефинитивно е Милош Биковиќ. Обожуван е не ...
| | веќе видена | слични

Македонија вчера ја победи Јапонија и донесе нова радост на навивачите кои секогаш даваат поддршка на нашите најдобри ракометари. И во Минхен, Македонија има ...
| | веќе видена | слични

Фотографија сликана од Водно, а на која се гледа осветлена метрополата ги освои симпатиите на светската јавност. Фотката беше споделена на нашиот инстаграм ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Советот на јавни обвинители денеска треба да го констатира престанокот на мандатот на обвинителите од Специјалното јавно обвинителство. Во саботата сецијалната ...
сите 373 | | | веќе видена

Ако Советот на јавни обвинители денеска го констатира престанокот на статусот на десетте помошници на разрешената специјална обвинителка Катица Јанева, тоа ќе ...
сите 784 | | | веќе видена

Во интервју за МРТВ 2, претседателот на ВМРО ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, изјави дека Заев сака ново СЈО кое што ќе му служи за офанзива врз политички ...
сите 366 | | | веќе видена

Случувањата со аферата Рекет без дилема дојдоа во многу лош момент во кој се решаваа за долгочекуваниот датум за почнување преговори за евроинтеграции, смета ...
сите 137 | | | веќе видена

Од први октомври, се решава деценискиот проблем со недостиг на лекови. Веќе од следниот месец, со укинувањето на квотите за аптеките, лековите стануваат ...
сите 131 | | | веќе видена

Економската година која ја најавуваше СДСМ се претвори во економска катастрофа за Република Македонија. Македонската економија со оваа неспособна власт го ...
сите 239 | | | веќе видена

Честите замерки на голманот на Вардар Филип Гачевски кон селекторот на македонската репрезентација Игор Ангеловски се главна тема во словенечките медиуми. Ова ...
сите 154 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(Видео) Утрински вежби со Игор Џамбазов

Од:
До кого (е-маил):
Порака: