20 модерни деловни комбинации за пролет и лето 2019 година(галерија)

Ако некогаш се посомневате во атрактивноста на неутралните тонови, погледнете го профилот на блогерката Сара Лиза Захтлибен. Оваа германска модна блогерка е ...
| | веќе видена | слични

 Полн гардеробер – но, постојано едните исти 3 комбинации. Проблем кој секоја жена добро го разбира, но ретко има идеја како да го реши. Причината лежи во тоа ...
| | веќе видена | слични

Останато

Министерот за надворешни работи, Никола Димитров не дели исто мислење со Заев и СДСМ во однос на тоа како треба да се движи Македонија, после недобивањето на ...
сите 865 | | | веќе видена

Позицијата на Макрон да го блокира пристапувањето на нови членки на Унијата е целосно оправдана, смета бугарскиот европратеникот Иво Христов, кој целосно ги ...
сите 436 | | | веќе видена

- Многу подобро ќе беше веднаш после референдумот да одеа на избори, многу повеќе ќе добиеа. Ако ги гледате сите анкети после референдумот, рејтингот на СДСМ ...
сите 15 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

20 модерни деловни комбинации за пролет и лето 2019 година(галерија)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: