(18+) Скандал на Твитер: Се појавија компромитирачки порно-снимки од славните српски спортисти, погледнете што прават Штефанек и Калиниќ пред камерите

На Твитер се појавија скандалозни компромитирачки снимки на кои наводно се гледаат двајца славни српски спортисти – борачот и златниот олимпиец Давор Штефанек ...
| | веќе видена | слични

Искрено, секоја члест за ова... Се гледа дека човекот се разбира во фудбалМилан Калиниќ, глумец и водител, се пофалил на Инстаграм со невериоватен тикет кој го ...
| | веќе видена | слични

Останато

Нашата евровизиска претставичка Тамара Тодевска блесна на сцената во смарагден фустан кој е дело на врвниот дизајнер Александар Ношпал.На својот Фејсбук ...
сите 500 | | | веќе видена

Павле Богоевски, претседателот на собраниската Комисија за мандатно-имунитетни прашања, ќе ја води расправата за одземање на пратеничкиот мандат на поранешниот ...
сите 352 | | | веќе видена

Моментната „војна на зборови“ помеѓу Иран и САД има многу сличности со онаа од 2017 година, кога американската администрација ја користеше истата стратегија ...
сите 184 | | | веќе видена

Од уставните одредби, јасно и недвосмислено произлегува дека во случај на одбивање на вакцинацијата од страна на родителите, истите не само што го загрозуваат ...
сите 165 | | | веќе видена

Претседателот на САД, Доналд Трамп, го спречи поранешниот советник на Белата куќа Дон Мекган да сведочи пред Конгресот во врска со извештајот на специјалниот ...
сите 77 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(18+) Скандал на Твитер: Се појавија компромитирачки порно-снимки од славните српски спортисти, погледнете што прават Штефанек и Калиниќ пред камерите

Од:
До кого (е-маил):
Порака: