ВИДЕО(18+): Секс на шанк во ресторан!


4 копии

Возбудената двојка очигледно не можела да се воздржи, па така двајцата млади одлучиле да имаат секс на мошне необично место. Видеото е снимено во Велика Британија и прикажува љубовна двојка која се одлучила за секс во прилично бизарно место. Додека чекале за пица во објект за брза храна, ги фатило желба и потреба за секс и не се двоумеле ниту секунда, туку го направиле тоа, пред вработените. -Имам отворен ум во врска со сексот и јавните места. Ја сакам таа напнатост, но не мислев дека некогаш вака ќе бидеме фатени, вели Даниела Хирст, актерка во овој чин. Нејзиното момче, Грег Смит, го славел 31виот роденден и двојката многу испила и се опуштила премногу, пишува порталот 24сата.хр.
| | веќе видена | слични
2 копии

Сабота е ден за секс иако во спалните соби не е досадно ниту во недела или петок- покажува истражување на британскиот портал Лавхани. Но британските весници се уште попрецизни, па наведуваат дека сексуалната возбуда достигнува врв првиот ден од викендот околу 16,33 часот, но и покрај тоа најмногу парови водат љубов дури во 19,37 часот. Таа разлика од три часа покажува дека паровите ретко спонтано се впуштаат во секс, туку тоа го прават плански. Тоа го практикуваат скоро половина парови, а вината за тоа е преполниот распоред кој не дозволува уживање во утринскиот секс кој е толку посакуван. Дури 62 проценти се трудат да бидат романтични на договорените состаноци, па затоа минуваат викенди во патувања. Фина вечера, гледање филм, интимен разговор или излегување се прекрасни предигри, но претежно без алкохол. Само петтина од паровите пијат пред секс. Иако не звучи романтично, планираниот секс не е лоша идеја. редовниот секс ги врзува партнерите, а е и еден од клучните елементи во браќната среќа. Но освен ...
| | веќе видена | слични

Аналниот секс им е возбудлив на мажите од самата помисла на него, а повеќето од нив мечтаат некогаш и да го остварат. Ова се трите главни причини зошто е тоа така. Поразлично искуство Аналниот секс е сосема поинакво чувство од вагиналниот секс. Тоа е нов, егзотичен зачин на сексуалниот живот. Мажите не би го посакувале аналниот секс толку многу, ако тој беше нешто кое сите парови редовно го практикуваат. Не е секогаш достапен Аналниот секс не е нешто што е дел од секоја љубовна игра. Мажите силно го посакуваат и фантазираат за него затоа што спаѓа во „бонус“. Табу Иако не е чуден, за повеќето луѓе аналниот секс и понатаму претставува табу тема. Не е толку шокантен, но е доволно табу тема бидејќи нее вообичаен дел од сексуалниот живот на паровите. А, тоа што делува „забрането“ веднаш станува и попривлечно.
| | веќе видена | слични

Двојката е снимена во банка во Венецуела, а љубовниците толку се занеле што не ни забележале дека некој ги снима.Очигледно пресериозно го сфатиле мотото на банката contigo - заедно и го поткренале на едно поинтимно ниво!Откако е објавено ова видео некој од корисниците на друштвените мрежи се потсетил на видеото во кое се гледа секс кај банкомат. Ова видео е од Мексико. Двојката може не е толку експлицитна, ама позата е добра.
| | веќе видена | слични

Останато

„Во Апелацискиот суд каде што судиите имаат одговорност за тоа во кој правец ќе продолжи да се движи македонското судство: Дали ќе се издигне над состојбите и ...
сите 348 | | | веќе видена

Според непотврдена информација, евентуалното бегство на поранешниот шеф на тајната полиција Сашо Мијалков било поврзано со лица од Унгарија, Молдавија и ...
сите 78 | | | веќе видена

Азилот што го доби екс премиерот Никола Груевски му дава право слободно да се движи само на унгарска територија, но не и надвор од неа – објаснува за Нова ...
сите 466 | | | веќе видена

Соопштение до јавноста – реакција на соопштението на СДСМ кое се однесуваше на прес конференцијата на Наум Стоилковски Македонија е единствена држава во Европа ...
сите 110 | | | веќе видена

„Неодговорноста на СДСМ дозволува вистинска еколошка катастрофа во Охридското езеро. Десетици тони плашица веќе неколку дена е заробена во каналот Студенчишта, ...
сите 50 | | | веќе видена

Веднаш штом Судот го донесе решението за меѓународна потерница, МВР ја распиша и го извести Интерпол, соопшти министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски ...
сите 33 | | | веќе видена

СДСМ со писмено соопштение реагира на прес-конференцијата на Димче Арсовски од ВМРО-ДПМНЕ.„За разлика од владеењето на ВМРО-ДПМНЕ кога парите на граѓаните се ...
сите 264 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ВИДЕО(18+): Секс на шанк во ресторан!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: