Израелка го тужи сопругот зашто купил четири телевизори да го гледа СП

10 копии

Жителка на Израел го тужи својот сопруг поради тоа што во пресрет на фудбалскиот Мундијал во Русија, купил четири нови телевизори. Израелецот сака на „раат“ и ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Една Израелка најавува тужба против својот маж поради тоа што купил четири телевизори за да го гледа Светското првенство во фудбал. Како што пишува весникот ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Една Израелка соопшти дека ќе го тужи сопругот кој купил четири телевизори за да го следи Светското првенство во фудбалот што се одржува во Русија од 14 јуни ...
| | веќе видена | слични

Жената раскажала дека мажот и се заканува ќе и ја искрши главата со телевизор, ако му забрани да го следи Светското првенство во фудбал Изреалка не е задоволна ...
| | веќе видена | слични

Како што пишува весникот „Марив“, четириестгодишната жена е лута бидејќи не сака нејзината куќа да се претвори во “машки клуб“. Таа му предложила на сопругот ...
| | веќе видена | слични

Останато

СДСМ со писмено соопштение реагира на прес-конференцијата на Наум Стоилковски од ВМРО-ДПМНЕ.„Наместо да се крие зад социјалните медиуми, зад неговите ...
сите 253 | | | веќе видена

Лисиците врзани на рацете од медиумите ги сокри со документи. Поранешниот министер за транспорт и врски Миле Јанакиески на судењето за уривањето на „Космос“ со ...
сите 74 | | | веќе видена

Како последица на бегство, на екс-премиерот Никола Груевски ќе му се суди во отсуство за сите предмети покренати од СЈО. Поради пресудата во случајот „Тенк“ во ...
сите 186 | | | веќе видена

Кривичниот совет на Основен суд Скопје 1 на денешната јавна седница ги одби жалбите на одбраната и ги потврди решенијата на судијата на претходна постапка за ...
сите 300 | | | веќе видена

Од иницијативата „Македонија бојкотира“ вечерва се упатија кон домот на поранешната министерка за култура, Елизабета Канчевска Милевска, но полицијата не им ...
сите 73 | | | веќе видена

Она што се случуваше вчера околу седиштето на ВМРО-ДПМНЕ беше класична политичка хајка организирана од Зоран Заев и Оливер Спасовски, ова денеска на ...
сите 129 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Израелка го тужи сопругот зашто купил четири телевизори да го гледа СП

Од:
До кого (е-маил):
Порака: